Prospect Energy to zespół doświadczonych inżynierów energetyki i instalatorów działających w branży OZE od przeszło 5 lat.

Technologie pozyskiwania energii z odnawialnych źródeł od wielu lat są przedmiotem naszych zainteresowań, wynikają one z pasji do życia w zgodzie z naturą. Wierzymy, że jest możliwa symbioza pomiędzy rozwojem technologii, a zachowaniem środowiska naturalnego. Dlatego obraliśmy sobie za cel realizację zawodową właśnie w tej branży. Cechuje nas otwartość umysłu, nigdy nie zamykamy się myśleniowo w sztywnych ramach, zawsze staramy się rozważać wiele możliwości, by końcowo wybrać najlepszą drogę.

W Prospect Energy wykonujemy:

– systemy fotowoltaiczne,

– instalacje pomp ciepła,

– systemy grzewcze oparte na promiennikach podczerwieni, tj. elektryczne folie grzewcze,

– magazyny energii,

– stacje ładowania samochodów elektrycznych,

– okresowe pomiary instalacji PV,

– projekty mikroinstalacji PV.

Zdajemy sobie sprawę, że instalacje odnawialnych źródeł energii to niemały wydatek dla inwestora. Szanujemy twoje pieniądze, dlatego na każdym etapie realizacji będziemy pilnować, aby wszystko wszystko było wykonywane z najwyższą starannością. Najpierw nasz doradca energetyczny przeprowadzi na miejscu przyszłej instalacji szczegółowy audyt, by potem wykonać projekt w profesjonalnym programie i dobrać odpowiednie urządzenia w kilku wariantach. Po podpisaniu umowy, w zależności od wolnych terminów i dostępności urządzeń, będziemy mogli przystąpić do realizacji przedsięwzięcia. Montażem zajmie się jedna z naszych doświadczonych ekip instalatorskich posiadająca wszystkie wymagane uprawnienia. Po montażu przeprowadzimy audyt końcowy, aby upewnić się, czy wszystko zostało wykonane z należytą starannością i zajmiemy się przygotowaniem dokumentacji do dotacji.

Działamy na terenie województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego.

Zapraszamy do współpracy!