Czy wiesz, że montaż instalacji fotowoltaicznej może zredukować Twoje rachunki za prąd o ok 80%? W obecnym systemie rozliczeń sprzedajesz ponadmiarową, niewykorzystaną na potrzeby własne energię z paneli fotowoltaicznych. W momencie zapotrzebowania np. w okresie jesienno-zimowym, kiedy produkcja z fotowoltaiki jest najmniejsza w roku, odkupujesz ją. Na rachunku za prąd, produkcją z paneli możesz pokryć jedynie tę jego część, która wskazuje na zużytą energię. Pozostałe opłaty, w tym przesyłowe należy już pokryć z własnej kieszeni. Jednak po uwzględnieniu autokonsumpcji, czyli bezstratnego zużycia na potrzeby bieżące, bezpośrednio z paneli fotowoltaicznych i z pominięciem licznika energii (czyli także przesyłów) opłaty te można zredukować do ok 20% wysokości dawnego rachunku.

Montaż instalacji fotowoltaicznej dla firm i klientów indywidualnych w Stargardzie

Swoje usługi świadczymy zainteresowanym na terenie m. Stargard, jak i w całym województwie zachodniopomorskim. Wśród obsługiwanych podmiotów znajdują się zarówno osoby prywatne, rolnicy, jak i przedsiębiorstwa, spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe. Korzyści wynikających z systemu prosumenckiego dotyczą niemal wszystkich decydujących się na montaż paneli fotowoltaicznych o mocy łącznej do 50 kW. Prosumentem jest wytwarzający energię elektryczną ze źródeł odnawialnych na własne potrzeby, a jej nadwyżki sprzedaje do sieci.

Fotowoltaika na brązowym dachu.

Profesjonalny montaż fotowoltaiki w Stargardzie i okolicy

Jesteśmy zespołem doświadczonych inżynierów i instalatorów energetyki odnawialnej działającymi w takich miastach jak Stargard i okolice. Swoje instalacje fotowoltaiczne projektujemy i budujemy w oparciu o wszelkie obowiązujące normy. Dodatkowo, stosujemy też własne rozwiązania i zabezpieczenia, co powoduje, że nasza fotowoltaika jest możliwie bezpieczna. Estetyka instalacji jest dla nas nie mniej ważna. Stosujemy tylko najlepsze dostępne komponenty w danych klasach cenowych, dlatego jesteśmy w stanie zaoferować instalację na każdą kieszeń. Umów się na audyt techniczny i sam oceń, jak nasza firma podchodzi do sprawy! Po audycie otrzymasz ofertę wraz z projektem instalacji zawierającym szacowane roczne uzyski i straty związane z wędrówką cienia. Jeżeli zdecydujesz się na montaż paneli fotowoltaicznych z nami, otrzymasz profesjonalnie wykonaną instalację, która będzie bezproblemowo służyć długimi latami. Nie kieruj się jedynie ceną wybierając wykonawcę. To, co pierwotnie może wydawać się oszczędnością, najczęściej wraca w postaci dodatkowych kosztów w przyszłości. Szczegółowo weryfikuj otrzymane oferty. Komponenty bardzo niskiej jakości; najtańsze przewody, złączki i zabezpieczenia elektryczne – choć panele fotowoltaiczne i falownik to rdzeń każdej instalacji, pozostałe elementy są nie mniej ważne. Ich najbardziej budżetowe wersje mogą powodować nawet zagrożenie dla życia Twojej rodziny.

Fotowoltaika w Stargardzie i okolicy z Prospect Energy

Po wykonaniu instalacji fotowoltaicznej zapewniamy kompleksową obsługę posprzedażową, w skład której wchodzą m. in. konsultacje, zgłoszenie instalacji do zakładu energetycznego, monitoring instalacji, obsługę gwarancyjną i serwisową. Oferujemy pomoc w pozyskaniu dotacji. W razie potrzeby możesz liczyć również na pełny przegląd swojej fotowoltaiki, który wyróżnia się na tle konkurencji tym, że nie obejmuje wyłącznie przyjazdu i sprawdzenia parametrów na falowniku, a zawiera szereg pomiarów elektrycznych, termowizyjnych oraz sprawdzenie stanu konstrukcji i przewodów elektrycznych. Nasze kompleksowe instalacje fotowoltaiczne wykonujemy w m. Stargard, ale i w całym województwie zachodniopomorskim, jak i lubuskim.

Kontakt

Planujesz budowę instalacji fotowoltaicznej i masz dodatkowe pytania?

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami: