Zainteresowanym z m. Wolin i całego województwa zachodniopomorskiego świadczymy kompleksowe usługi montażu instalacji fotowoltaicznych. Usługi świadczymy zarówno dla klientów indywidualnych, firmowych, gospodarstw rolnych, jak i spółdzielni czy wspólnot mieszkaniowych. Od profesjonalnego audytu, doradztwa i projektu, poprzez fachowy montaż paneli fotowoltaicznych i formalności związane z zakładem energetycznym. Pomagamy również pozyskać dotacje. Jesteśmy regionalną firmą z magazynem w miejscowości Wrzosowo k. Kamienia Pomorskiego i biurem w Szczecinie.

Montaż instalacji fotowoltaicznej dla firm i klientów indywidualnych w Wolinie – jakie korzyści?

Montaż paneli fotowoltaicznych to inwestycja, która pomaga w dużej mierze uniezależnić się od stale rosnących cen energii i obniżyć do mimimum rachunki za prąd. Po montażu paneli fotowoltaicznych i zgłoszeniu ich do zakładu energetycznego inwestor staje się prosumentem. Prosument to osoba, która produkuje prąd na własny użytek, a nadwyżki sprzedaje do sieci. Zasilony w ten sposób wirtualny portfel służy do zakupu energii z sieci. Energię kupujemy, kiedy instalacja fotowoltaiczna nie produkuje energii lub produkuje jej za mało do bieżącego zapotrzebowania.

Fotowoltaika na brązowym dachu.

Profesjonalny montaż fotowoltaiki w Wolinie i okolicy

Jesteś zainteresowany montażem fotowoltaiki na terenie m. Wolin bądź okolic? Najważniejsze, aby zlecić go odpowiedniej firmie. Już podczas audytu technicznego możliwe jest rozeznanie, która firma dba o właściwe przeszkolenie swojego personelu. Otrzymany po audycie projekt powinien być kompletny i zawierać analizę zacienienia i uzysków, a nie tylko przedstawiać ułożenie paneli fotowoltaicznych. Nie sugeruj się wyłącznie ceną otrzymanych ofert! Wybieranie najtańszych wykonawców może powodować same problemy. Od niewaściwego montażu paneli fotowoltaicznych i całego osprzętu, po znikomą obsługę posprzedażową – brak realizacji gwarancji i serwisów. Nawet jeśli panele fotowoltaiczne i falownik wydają się być w ofercie w porządku, równie ważna jest cała reszta. Konstrukcja, okablowanie, złączki, stosowane zabezpieczenia elektryczne, czy wykonanie niezależnego uziemienia – są to równie istotne elementy. Dlatego weryfikuj szczegółowo otrzymane oferty. Decydując się na tak niemały wydatek, jakim jest inwestycja w fotowoltaikę, zadbaj, aby instalacja ta nie powodowała problemów w przyszłości. To, co pierwotnie miało być oszczędnością na ofercie wykonawcy z całą pewności wróci w postaci dodatkowych kosztów w przyszłości.

Fotowoltaika w Wolinie i okolicy z Prospect Energy

Jako zespół doświadczonych inżynierów i instalatorów systemów energetycznych jesteśmy w stanie zaoferować Ci atrakcyjną cenowo, solidną i bezpieczną instalację fotowoltaiczną. Zwracamy szczególną uwagę, aby estetyka instalacji była na jak najwyższym poziomie. Prace wykonujemy zgodnie z wszystkimi obowiązującymi normami – możesz wierzyć lub nie, ale na rynku choćby i to jest rzadkością. Po montażu paneli zapewniamy wszystkie pozostałe czynności posprzedażowe. Należą do nich: terminowe zgłoszenie instalacji do zakładu energetycznego, pomoc w pozyskaniu dotacji, realizację gwarancji i serwisów, wykonywanie przeglądów. Stale monitorujemy także wykonane przez nas instalacje fotowoltaiczne.

Nasze kompleksowe instalacje fotowoltaiczne wykonujemy w m. Wolin, ale i w całym województwie zachodniopomorskim, jak i lubuskim.

Kontakt

Planujesz budowę instalacji fotowoltaicznej i masz dodatkowe pytania?

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami: