Firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie montażu instalacji fotowoltaicznych na terenie miasta Gryfice oraz na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Obsługujemy klientów prywatnych, firmy, gospodarstwa rolne, spółdzielnie oraz osiedla mieszkaniowe. Od profesjonalnych audytów, doradztwa i projektów po fachowy montaż paneli fotowoltaicznych i procedury z zakładami energetycznymi. Możemy również pomóc w uzyskaniu dotacji. Jesteśmy firmą regionalną z biurem w Szczecinie.

Montaż instalacji fotowoltaicznej dla firm i klientów indywidualnych w Gryficach – jakie korzyści?

Montaż paneli fotowoltaicznych to inwestycja w niezależność od ciągle rosnących cen energii oraz sposób na zminimalizowanie rachunków za prąd. Po montażu paneli słonecznych i zgłoszeniu ich do zakładu energetycznego, inwestor staje się prosumentem. Prosument to ktoś, kto produkuje energię elektryczną na własny użytek, a nadwyżkę sprzedaje do sieci. Zasilone w ten sposób wirtualne konto służy do zakupu energii z sieci. Energia jest kupowana, gdy instalacja fotowoltaiczna nie produkuje prądu lub produkuje go zbyt mało w stosunku do aktualnego zapotrzebowania.

Fotowoltaika na brązowym dachu.

Profesjonalny montaż fotowoltaiki w Gryficach i okolicy

Czy rozważasz montaż fotowoltaiki w Gryficach lub okolicy? Znalezienie odpowiedniej firmy to połowa sukcesu. Sposób przeprowadzenia audytu technicznego pomoże Ci ocenić, które firmy odpowiednio przeszkoliły swój personel. Dokumentacja projektowa, którą otrzymasz po audycie, powinna nie tylko pokazywać rozmieszczenie paneli fotowoltaicznych, ale być kompletna, łącznie z analizą zacienienia i uzysku. Nie podejmuj decyzji wyłącznie na podstawie ceny otrzymanej oferty!

Wybór najtańszego dostawcy może sam w sobie powodować problemy. Panele i urządzenia fotowoltaiczne mogą być źle zainstalowane, a gwarancje i naprawy mogą nie być realizowane. Sprawdzaj dokładnie otrzymane oferty. Panele fotowoltaiczne i inwertery mogą wydawać się bez zastrzeżeń, ale cała reszta systemu jest równie ważna. Projekt, okablowanie, złącza, zabezpieczenia elektryczne, wykonanie niezależnego uziemienia – są to bardzo istotne elementy. Decydując się na tak spory wydatek, jakim jest fotowoltaika, musisz mieć pewność, że instalacja nie będzie sprawiała problemów w przyszłości. To, co zamierzasz zaoszczędzić na ofercie wykonawcy, może w przyszłości wrócić w postaci dodatkowych kosztów.

Fotowoltaika w Gryficach i okolicy z Prospect Energy

Jako zespół doświadczonych inżynierów i instalatorów systemów energetycznych chcemy zaoferować Ci atrakcyjną cenowo, twałą i bezpieczną instalację fotowoltaiczną. Szczególnie dbamy o to, aby estetyka instalacji była na jak najwyższym poziomie. Pracujemy zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi normami, co – wierz lub nie – jest rzadkością na rynku. Zapewniamy również pełną obsługę posprzedażową po zamontowaniu paneli. Obejmuje ona terminowe zgłoszenie instalacji do zakładu energetycznego, pomoc w uzyskaniu dotacji, przeprowadzanie przeglądów gwarancyjnych i serwisowych. Prowadzimy również stały monitoring zainstalowanej energii słonecznej.

Nasze kompleksowe instalacje fotowoltaiczne wykonujemy w m. Gryfice, ale i w całym województwie zachodniopomorskim, jak i lubuskim.

Kontakt

Planujesz budowę instalacji fotowoltaicznej i masz dodatkowe pytania?

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami: